Sadece İnternet sitemize özel 2000 TL üzeri kargo ücretsiz.ARMAĞAN KAYISI KAYA DOĞAN

Hakkımızda

Armağan Kayısı

Malatya denilince akla kayısı gelir. Malatya'dan hediyelik kayısı ve kayısı ürünleri Armağan Kayısı tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.  
Armağan Kayısı 30 yılı aşkın süredir 3. kuşak olarak sizlere hizmet vermektedir. Armağan Kayısı, güvencesi ve kalitesiyle Malatya yöresel ürünler sektöründe nam salmıştır ve bu alanda 1.sırada yer almaktadır.  Yeni dünya düzeninin oluşturduğu e-ticaret sektöründe kurumsal kimliği ve www.armagankayisi.com.tr uzantısıyla siz değerli müşterilerine Malatya kayısısını ve kayısı ürünlerini ulaştırmaktan onur duymaktadır. 
 
Armağan hediyelik kayısı- Armağan kayısı-Armağan kayısı sucuğu-Armağan Malatya kan üzümü-Hekimhan ceviz içi-kayısı çikolatası -Armağan Tecde pestili-Armağan kayısı çekirdekli-armağan çikolata-armağan kayısı kaplama çikolata -armağan ev yapımı cevizli sucuk-armağan doğal köy pekmezi-armağan karadut  pekmezi Vb. 
 
www.armagankayisi.com.tr  tarafından siz değerli müşterilerimize kargo hizmeti verilmektedir. Armağan Kayısı, Kaya Doğan tarafından 1987 yılında Şire pazarında
kurulmuş olup bugünkü lokasyonu olan Şire pazarında Armağan Kayısı adıyla hizmet vermektedir. Başka şubesi yoktur.  Tek mağaza tek kalite anlayışı hakimdir.
 
#kayısı #kuruyemiş #armağankayısı #armağankayısı #hediyelikkayısı #hediyelikpaket #malatya #günkurusu #doğal #naturel #üzüm #malatyaspor #malatyahaber #hacıbaba #güngörkebap #şirepazarı #malatya #çikolatalıkayısı 

Bu web sitesindeki çerez ayarları, size en iyi deneyimi sunmak için 'tüm çerezlere izin verecek' şekilde ayarlanmıştır.